Usługi

Wywóz nieczystości płynnych w Łodzi i okolicznych gminach

Jesteśmy firmą, która zajmuje się usługami asenizacyjnymi. Naszą działalność prowadzimy i realizujemy na terenie Łodzi i jej okolicach (Brzeziny, Andrespol, Koluszki ). Zapewniamy szybki dojazd na miejsce. Jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji, gdy potrzebny jest wywóz nieczystości płynnych, wykonujemy zamówienia szybko i w dogodnych terminach dla klientów. Wszystkie nasze działania wykonujemy zgodnie z ochroną środowiska.

Kompleksowy wywóz ścieków: Łódz, Andrespol, Koluszki, Stryków, Nowosolna, Kraszew, Rokiciny i okoliczne gminy.

 

Oferta naszej firmy jest skierowana do osób prywatnych,spółdzielni mieszkaniowych, firm, sklepów, szkół, stacji benzynowych i wielu innych instytucji. Nasza firma posiada wykwalifikowanych pracowniku a przede wszystkim nowy sprzęt którym wykonujemy nasza prace fachowo i szybko. Wszystkie ścieki wywożone są do oczyszczalni ścieków zgodnie z ochroną środowiska.

Prowadzimy pogotowie asenizacyjne po wcześniejszym uzgodnieniu wywóz szamba możliwy jest również w niedziele i święta.

Jest wiele małych miejscowości, gmin, wsi gdzie nie ma kanalizacji i w związku z tym MATRANS szybko dojedzie i wykona usługę.Nie tylko w Dużych miastach ale i również w jej okolicach.

Staramy się aby Nasi klienci byli zadowoleni  i oferujemy  atrakcyjne ceny. Oczywiście zapraszamy o kontakt telefoniczny czy e-mail. Jeśli mają Państwo jakieś pytania Nasi pracownicy udziela wszystkich informacji.

Ceny uzależnione są od wielkości zbiorników i wykonywanej usługi  (jeśli Państwo nie wiedza jaka jest pojemność szamba czy innego zbiornika) pracownicy po wypompowaniu ścieków ocenia wielkość szamba, basenu itp.